KURUMSAL

Hakkımızda


Korkusuz Kardeşler Vinç, Kiralık Vinç sektöründe, müşteri odaklı, güvenilir, yüksek kaliteli ürün ve üretim tekniklerini ,süreç iyileştirme ve geliştirme çalışmalarını, sunduğu danışmalık hizmetiyle en kısa sürede sizleri karlılığa taşıyacak teknik desteği size sunan bir firma olmak için çabalamaktayız.


Korkusuz Kardeşler Vinç, Kiralık vinç , hi-up, sepetli platform, hidrolik mobil vinç (mobil crane), kamyonlu vinç (truck crane), teleskobik vinç kiralama, kiralık hiyap, kiralık katlanır bomlu mobil vinç (hydraulic mobil crane) ürün gruplarında vinç kiralama hizmeti vermektedir.


Firmamızın faaliyet gösterdiği sektörler; kiralık vinç, hiyap, makine montajı ve taşıması, inşaat hizmetleri, elektrik, enerji, baraj, köprü, altyapı - üstyapı hizmetleri, sanayi bölgesi hizmetleri, reklam, organizasyon hizmetleri, konteyner taşıma ve indirme, elektrik direği dikme vinç ve makine taşıma, montajı, demontajı işleri şeklinde sıralanabilir.


Kiralık Vinç Makine parkımız içerisinde, sizlerin taleplerine uygun bir seçenek mutlaka mevcuttur. Çalışma standartlarımız referanslarımızla da sabittir. Hem çalışma kapasitesi yüksekliği, hem de çalışma alanları içerisinde en geniş seçenekleri sizlere ulaştırmaya ve bu yolda ilerlemeye devam etmekteyiz.


Kiralık Vinç olarak aynı zamanda işçi sağlığı, işçi güvenliği ve çalışmaların gerekli standartlara uygun şekilde yapılması gibi konularda da oldukça hassasız. Hem düzenli kontroller, hem de çalışanlarımızın alması gereken eğitimlerin tümü, büyük bir dikkatle ele alınmaktadır.


Yurtiçi ve Yurtdışı faaliyetlerimiz, özellikle Karadeniz bölgesindeki oluşumlarımız ve iş ortaklıklarımızla sizlere Kiralık Vinç’in kaliteli, kurumsal ve geniş alternatiflerle dolu hizmetini hızlı bir şekilde sağlayabilmekteyiz.


Siz de çözüm ortağı olmak üzere bizimle iletişime geçin ve çalışmalarınızın sorunsuz şekilde ilerleme kaydettiğine şahit olun. Unutulmamalıdır ki vakit nakittir. İşinizin güvenli ve hızlı şekilde tamamlanması ana misyonumuzdur..


Uzman kadromuz ve geniş araç filomuz ile her zaman yanınızdayız.


Kalite Politikamız

Müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak tespit etmek, algılamak, güvenli ve en hızlı şekilde yerine getirmek ve bu yolla “MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” ni sağlamak, sektörümüzde standardı belirleyen ve sürekli yükselten lider kuruluş olmaktır.


Türkiye’de Vincin Adı KORKUSUZ KARDEŞLER VİNÇ